B. Rabia Yetkin Karabulut

Trakya Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı, Yıldız Teknik Üniversitesi Sanat Yönetimi, Gelişim Üniversitesi Yerel Yönetimler Bölümlerinde akademik eğitimlerini;

ICF Uluslarası Koçluk Federasyonu, İstanbul Üniversitesi, Yeditepe Üniversitesi, Altınbaş Üniversitesi, SEM Akademi, Boğaziçi Enstitüsü’nde Kişisel – Kurumsal Gelişim, Koçluk Alanları, Enerji Denge, Nefes ve Farkındalık eğitimlerini tamamlamıştır.

Eğitim sektöründe profesyonel olarak 17 yıl boyunca birçok eğitim kurumunda çeşitli yönetsel kademelerde görev almıştır. Kurucusu olduğu PDFed Eğitim&Danışmanlık ile 2018 yılından beri Kişisel&Kurumsal Gelişim Uzmanı-Danışman ve Eğitmen olarak iş hayatına devam eden Rabia Karabulut, Özellikle Öğrenci ve Ebeveynlerde Eğitim Süreçleri, Etkili İletişim Becerileri, Stres Yönetimi, Motivasyon Sağlama, Farkındalık Gelişimi başlıklarında seminerler, bireysel ve kurumsal danışmanlıklar veriyor. Kişisel gelişim alanında öğrenci&ebeveynler, sporcular, sanatçılar, siyasetçiler, eğitimciler ve yöneticilerle bireysel çalışmalar yürütüyor.

1642949749428

Hayatının her döneminde Müzik özel ilgi alanı olmuştur. “Hayalim ve mutluluk kaynağım” diyerek tanımladığı müzikal alanda birkaç profesyonel proje tamamlamıştır. Halen amatör ve profesyonel projelerle ve korolarda müzik çalışmalarını heyecanla sürdürüyor.
Kişisel gelişimin önemli bir parçası olan hayat enerjisi, bilinçaltı, enerji tıbbı, bütünsel yaşam felsefesi alanlarında birebir eğitimler alarak yetkinliklerini artırmaya devam ediyor.

Kurucusu olduğu Pozitif Değişim ve Farkındalık Eğitim-Danışmanlık Şirketi PDFx’te ekip arkadaşlarıyla beraber kendi huzuruna, mutluluğuna ve sağlığına ulaşmış bireyler, kurumlar, toplumlar oluşturmayı hedefliyor.

Fark Et, Kabul Et, Devam Et sloganıyla HERKES kendi pozitif değişim hikayesini fark edip, kabul edip, devam ederken PDFx Ailesi samimi bir yol arkadaşı oluyor.

1982 İstanbul doğumlu olan Karabulut Aslen Arnavut bir aileden gelmektedir. Üniversite çağına kadar Silivri’de yaşamıştır. “Hayatımın en değerli parçası ve bu dünyanın en kutsal görevlerinden biri olan anneliği bana hediye eden kutsal varlık” dediği Yiğit’in annesidir.
Şimdi hayatı boyunca sürdüreceği gelişim yolculuğuna keyifle devam ederken, kendini “Profesyonel Öğrenci” olarak tanımlıyor, gülümseyerek.

Online Kayıt