Yaşam Kaynağı, Doğal Şifa “Nefes”

Hayat ilk aldığımız nefesle başlar ve son nefesimizle biter. Böylesine kıymetli bir sistemi doğru kullanmayı bilmek, hayat kalitemizi yükseltmenin en kıymetli yoludur. Evrende hiçbir ayrım gözetmeksizin herkese eşit olarak verilmiş en değerli hazinedir nefes…

Nefes Çalışmaları, doğru nefes, diyafram ve farkındalık üçlüsünü harmanlar.

Kişilerin bütünsel nefese geçişlerini ve fabrika ayarlarına (doğum anındaki orijinal ayarlarına) dönmelerine yardımcı olur. Bütünsel nefes kullanımına geçen kişiler kolaylaştırıcı nefes teknikleri kullanarak yaşamlarını kendileri ile ilgili birçok konuda maksimum kalitede sürdürebilir. Bireyler (5 yaştan başlamak üzere her yaş grubu için geçerli) doğru nefes almayı öğrenerek fiziksel, ruhsal, bedensel, duygusal yani bütünsel sağlıklarını korur. Yaşamlarını uzun yıllar kaliteli bir şekilde yürütmek için nefesin iyileştirici gücünü kullanır.
 
Nefes terapileri Hücresel oksijenlenmenin sağlanmasıyla uygulayıcıların sağlıklı, genç ve zinde bir ömür geçirmelerini sağlamaya yardımcı olmak, diyafram ve burunun ortak kullanımını aktif hale getirerek yaratıcılığın, üretkenliğin, bolluk ve bereketin, saklı kalmış potansiyellerin açığa çıkmasını sağlamak gibi birçok fayda sağlar. Yaşamı kolaylaştıran nefes tekniklerinin kullanımı ile kişilerde düzenli uyku, zinde olma, konsantrasyon, odaklanma, zihni susturma, hafıza geliştirme, stres ve heyecan kontrolü sağlanır.

Life Zone Kamp Program İçeriği Faaliyetler

Modüller

Online Kayıt